Michaela Knězů Knížová a Matýsek

Matěj navštěvuje Hrošíka od dvou let a jsme velmi spokojeni. Před nástupem jsme se báli, jestli syn zvládne být v cizím prostředí bez nás, ale od začátku si to ve školce zamiloval. Dokonce byla doba, kdy byl veliký problém dostat ho ze školky domů. Matěj si užívá jak pohybové aktivity, tak výtvarnou činnost. Velmi rychle byl patrný posun v jeho dovednostech. Jako velký bonus vidím pravidelné návštěvy solné jeskyně. Velmi oceňuji osobní (až rodinný) přístup k dětem. Na všem se dá vždy domluvit, s ničím není problém. Jediná škoda je, že školka doposud nemá vlastní zahrádku. Avšak to je vyváženo častými procházkami po okolí a využíváním místních hřišť.

Eliška Novotná a Toník

Se školkou Hrošík jsme velice spokojeni. Syn nastoupil krátce po druhých narozeninách a i přes počáteční obavy, že probrečí celé dopoledne, jsme byli mile překvapeni, že se počátky obešly úplně bez slz. Dokonce začal i sám jist, což doma kategoricky odmítal.

Kateřina Slavíková a Anežka

Školka Hrošík předčila mé očekávání. Dlouho jsem vybírala školku pro svou, tehdy dvouletou dcerku. Po zhodnocení preferencí (anglická či česká?, blízko domova či práce?, vlastní hřiště?, první dojem na návštěvní hodině?, …) jsme s manželem i dcerou jednohlasně volili právě tuto školku.

To, že školka nemá vlastní pozemek s hřišťátkem pro děti, se ukázalo vlastně jako výhra – děti chodí denně na procházky po okolí.

Denní report programu a fotografie většinou vysmáté holčičky uklidňovaly mou dušičku v době, kdy jsem byla v kanceláři.

Moc obdivuji klidné paní učitelky, které trpělivě denně vymýšlí novou výtvarnou aktivitu a připravují dětem i speciální eventy (narozeninové párty, vánoční besídky, Halloween, apod.)

Děvče bylo vždy nadšené a my s ní. Vaši školku bych doporučila všemi deseti.

Lenka Kubíčková a Daník

Školka má velmi hezké prostředí. Všechny učitelky jsou příjemné a uplatňují individuální přístup k dětem. Dětem se věnují a vymýšlejí pro ně denní aktivity. Co se týká organice a docházky, je ve školce možnost dohody a velká vstřícnost ředitelky školky.

Se školkou jsme byli spokojeni a máme na ni hezké vzpomínky.

Markéta Kočí a Maximek

Syn chodí do školky od 2 let a jsme maximálně spokojeni. Paní učitelky jsou vždy usměvavé, vstřícné a je na nich vidět, že je práce s dětmi opravdu baví. Paní ředitelka dává důraz na vyrovnanost osobní kreativity, poznávání a vzdělávání dětí. Syn se do školky vždy těší a na konci dne nechce ani chodit domů, což je pro nás známka toho, že je tam velmi spokojený.

Andrea a Timonek

Měla jsem zajímavou zkušenost se školkou Hrošík. Akorát v době, kdy jsem potřebovala školičku pro synka, otevírala se školka Hrošík, která má moc hezké prostory přímo v poliklinice na Praze 10. Když jsme se přišli se synkem podívat na Den otevřených dveří, hned se mu tam líbilo a vždy chodil do školky rád a bez pláče. Paní učitelky jsou velmi milé a pozorné a děti tak mají výbornou péči. Hodně se s dětmi pracuje a vždy se ve školce soustředí na dané období nebo české tradice. Líbily se mi moc výrobky, které si děti odnášely domů. Školku mohu doporučit, protože je v ní velmi příjemná atmosféra a syn na školku často vzpomíná doteď.

Lenka Daňková a Filípek

Se školkou Hrošík jsem velmi spokojená, mají opravdu pestrý program pro děti. Jak procvičování jemné motoriky, tak procházky po venku a různé pohybové činnosti, hry a tanečky. Učitelky jsou vždy usměvavé a vstřícné. A vyzdvihla bych i možnost, že děti mohou navštěvovat solnou jeskyni, což je velké plus. Můj syn chodí do Hrošíka moc rád, našel si tam nové kamarády a opravdu se každý den do školky těší. Možná jen škoda, že nemají i vlastní zahrádku, tu by děti určitě ocenily.

Klára Gorgoňová a Toníček

Toník navštěvoval školku Hrošík půl roku. Velmi mě mrzí, že jsem ho nepřihlásila do této školky dřív. Toník ve třech letech špatně mluvil, neběhal, i během krátké doby 6 měsíců se začal rychleji rozvíjet ve všech směrech. Byl ve školce spokojený, těšil se na kamarády i paní učitelky, na kterých je vidět, že je jejich práce baví a děti mají moc rády. Těším se, že má dcera Emilka začne brzy tuto školku navštěvovat a bude v ní spokojená jako byl její starší bráška.

Petra Cachová a Samík

Náš syn Samík začal navštěvovat školku Hrošík už ve svých dvou letech. Byla to jeho první zkušenost a musím říct, že se nám to vyplatilo. Ve školce, kam chodil na tři dny v týdnu byl moc spokojený, chodil tam rád, konečně se naučil nějaké básničky, říkanky, protože doma se mu do toho moc nechtělo. Školka ho bavila i protože má rád pohybové aktivity a zážitkem pro něj byla i solná jeskyně.

Musím velmi pochválit paní učitelky, co se týká nejen jejich přístupu k dětem, ale i komunikace s rodiči. Co se týká i paní ředitelky, ve všem jsme našli shodu, nikdy jsme neřešili žádný problém, spíše naopak. Pro našeho druhého syna bude školka Hrošík jasná volba.

uživatelský obsah - vždy jako první článek!!!

--- sociální sítě ----

---odkaz na všechny novinky---

---dotazník pro zápis do DS---

Partneři