Proč právě k nám

Společným cílem nás všech je, aby se dítě cítilo šťastně a spokojeně, chodilo do dětské skupiny rádo, získalo si kamarády a osvojilo si určité dovednosti a znalosti.

Pracujeme v klidné atmosféře, nikdo se na nikoho nepovyšuje a nikdo nikoho neponižuje! Seznamuje děti s tím, že všichni nejsme stejní a máme mezi sebou i kamarády z jiných zemí. Všichni se máme rádi a jsme spolu kamarádi.

Všem dětem se věnujeme na maximum, přitom individuální formou. U nás v dětské skupině se nikdy nenudíme a zažíváme spoustu zábavy a legrace. Hrajeme si, vyrábíme, zpíváme, tancujeme, učíme se básničky, písničky a objevujeme okolní svět.

Každý den, pokud nám to počasí a ovzduší dovolí, chodíme do parku či na procházky po okolí. Při procházkách pozorujeme a objevujeme okolní svět. Poznáváme rostliny, živočichy a vše zajímavé okolo nás.

Milujeme knížky a máme jich mnoho. Čteme rádi a poté si pohádky zkoušíme i zahrát.

V naší dětské skupině máme svoje pravidla, režim i rituály. Prosíme tedy rodiče o včasný příchod dětí do dětské skupiny, a to nejpozději do 8:30 hod., ať Vaše dětátko nepřijde o společné hry, přivítání se s kamarády a také společné činnosti, u kterých se všichni tolik nasmějeme.

uživatelský obsah - vždy jako první článek!!!

--- sociální sítě ----

---odkaz na všechny novinky---